O nas
TuFachowiec.pl to serwis internetowy w którym możesz szybko i bezpłatnie zlecić wykonanie pracy lub znaleźć dobrego, sprawdzonego fachowca. To tu znajdziesz fachowców, ekspertów z każdej dziedziny lub kategorii. Jesteśmy najbardziej kompleksowym serwisem internetowym w Polsce. Naszym głównym zadaniem jest ułatwienie życia wszystkim naszym użytkownikom.
Tylko u nas możesz :
- Zlecić wykonanie pracy lub zadania a my powiadomimy zarejestrowanych u nas wykonawców o Twoim zleceniu,
- Samodzielnie znaleźć interesującego Ciebie fachowca i to zarówno do tych większych prac jak i do awarii domowych (Pogotowie Domowe),
- Znaleźć interesujący Ciebie sklep lub towar, który jest w Twojej miejscowości lub okolicy,
- Zarejestrować się jako Fachowiec i dzięki temu reklamować się oraz zapewnić sobie ciągłość prac poprzez codziennie otrzymywanie aktualnej bazy zleceń i przetargów ze wszystkich kategorii branżowych.

Szukasz Fachowca?
Wystarczy, że opiszesz w zleceniu pracę jaką masz do wykonania a fachowcy sami zgłoszą się do Ciebie proponując warunki realizacji zlecenia. Dzięki temu będziesz mógł wybrać najbardziej interesującą Ciebie ofertę, która będzie indywidualnie dopasowana do Twoich potrzeb – i to wszystko zupełnie za darmo!!!.
Na naszej stronie możesz również samodzielnie wyszukać interesującego Ciebie fachowca. Wystarczy że wybierzesz odpowiednią kategorię, rodzaj świadczonych usług i lokalizację a będziesz miał możliwość zapoznania się z wizytówką fachowca na której są wszystkie niezbędne informacje.

Jesteś Fachowcem?
Nasz serwis zapewni Ci dostęp do zleceń z interesujących Ciebie kategorii branżowych. Wystarczy, że zarejestrujesz się na TuFachowiec.pl i uzupełnisz wizytówkę o niezbędne dane opisujące Ciebie i Twoją działalność. Naszych Fachowców dzielimy na dwie grupy: Fachowców i Pogotowie Domowe (Fachowcy od szybkiej naprawy np.: pralek, lodówek, telewizorów, komputerów, klimatyzacji itp.).
Fachowcom gwarantujemy dostęp do codziennie aktualizowanej bazy zleceń i przetargów ze wszystkich interesujących ich kategorii branżowych. Zapewniamy powiadomienia o zleceniach i przetargach bezpośrednio na ich skrzynki mailowe.
Pogotowie Domowe czyli Fachowcy, którzy mogą świadczyć usługi osobom potrzebującym szybkiej pomocy z powodu problemu lub awarii zapewniamy reklamę i Klientów którzy będą się z nimi kontaktować telefonicznie.

Sklep
jest to miejsce dla firm, które zajmują się sprzedażą i mogą swój biznes zareklamować w naszym Serwisie po uprzednim zarejestrowaniu się i wybraniu kategorii branżowej w której działają i po której będą wyszukiwani w zamian za barter reklamowy. W jednym miejscu mamy sklepy większości branż dostępnych na rynku i nie ruszając się z domu możemy zamówić telefonicznie potrzebny dla Nas towar lub dla naszego Fachowca z odbiorem osobistym lub dostawą.

Towary
mogą być wystawiane wyłącznie przez użytkowników Serwisu zarejestrowanych jako Fachowcy, Pogotowie Domowe i Sklepy. Mogą być wystawiane towary nowe jak używane.