id: 243

Parkieterek Krzysztof Rogulski 603 819 690


Informacje:Galeria:
994
Użytkownik:
parkieterek (4)
Ostatnio zalogowany:   2016-06-1510:34
Kontakt:UWAGA! zadźwoń i powołaj się na TuFachowiec.pl (otrzymasz rabat do 5%)
Obszar działalności:
rozwiń ↓
łódzkie, mazowieckie, świętokrzyskie, Warszawa Kielce Opoczno Łódź Radom
Godziny pracy:
rozwiń ↓
Poniedziałek - piątek: 8:00 - 17:00

Zakres działalności
Parkiety, podłogi, posadzki, Tarasy, Cyklinowanie, Ciesielstwo i stolarstwo, Schody i balustrady,

Opis usługi

1. Zakładanie podłóg

2. Renowacja podłóg

3. Montaż tarasów

4. Projektowanie i budowa schodów

5. Stolarka otworowa

Słowa kluczowe:
parkiety

Opis firmy
Jedną z gałęzi naszej firmy to zakładanie i renowacja podłóg. Mamy wieloletnie doświadczenie na tej platformie. Nasi klienci są w grupie zadowolonych posiadaczy naszej usługi. Podłogi zakładamy z pasji do drewna, jego piękna i unikalnego wzoru, gdzie każda deska posiada swój. Renowacja podłóg to nic innego jak szacunek do drewna, ponieważ dzięki tej usłudze możemy na nowo wydostać głębie piękna jakie ma w swojej budowie drewno.
Także taras to idealne miejsce do pokazania unikalnych właściwości drewna. Dlatego też nasza firma ma kolejną gałąź działania, którą jest właśnie aranżacja i budowa tarasów z drewna krajowego, jak i twardszego egzotycznego. Potrafimy wydobyć z każdej deski jej wszystkie zalety i łącząc z innymi tworzyć harmonijną całość.
Schody, każdy dom czy budynek posiada taki "mebel", bo wyobraźmy sobie teraz życie bez schodów.... Niemożliwe albo w najlepszym wypadku uciążliwe. Dlatego całe serce wkładamy by ten mebel, którym są schody były dopasowane do pomieszczenia i gustu naszych klientów. Wszystko zaczynamy od rozmowy z klientem, poznajemy jego gust i te cechy przekładamy później na projekt aż po realizację i w końcu montaż.
I ostatnią już ale równie ważną gałęzią jest stolarka otworowa. Potrafimy dogodzić wymaganiom wszystkich klientów nawet zgrywusom ;)
Zapraszamy do współpracy

Opinie (0)
Opinie wszystkie (0)
Opinie pozytywne (0)
Opinie neutralne (0)
Opinie negatywne (0)
Dodaj swoją opinię